Już wkrótce Sygma Bank Polska S.A. stanie się
częścią Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Zmiana nazwy banku nie wymaga od Państwa żadnego działania. Numery rachunków bankowych, funkcjonowanie kart i numery PIN, loginy i hasła do serwisów elektronicznych nie ulegną zmianie. Zawarte umowy pozostają w mocy bez konieczności sporządzania aneksów. W związku z połączeniem, zmieni się też wygląd i szata graficzna banku, w tym kolorystyka placówek, strony internetowej oraz materiałów informacyjnych. Dotychczasowe numery infolinii również pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że jako jeden bank będziemy w stanie zaoferować Państwu lepiej dopasowaną gamę produktów i w jeszcze większym stopniu odpowiemy na Państwa potrzeby.

 

 
  • Karty
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty ratalne
  • Ubezpieczenia
  • Program Sygma Bonus

MultiGwarancja

Z myślą o komforcie korzystania z najbardziej potrzebnych urządzeń RTV/AGD

 

Poczucie komfortu i stabilności w życiu codziennym jest bardzo ważne. Właśnie dlatego AIG Europe Limited Oddział w Polsce przygotował dla naszych Klientów wyjątkowy program ochronny - ubezpieczenie „MultiGwarancja”.
Jest to ubezpieczenie urządzeń elektrycznych (sprzęt RTV/AGD) na wypadek ich nagłej awarii.
Dzięki ubezpieczeniu "MultiGwarancja", w przypadku awarii sprzętu, nie będą musieli Państwo sami zajmować się jego naprawą lub szukaniem serwisanta.

 

Dbają Państwo o swój komfort i chcą mieć pewność, że w razie nieoczekiwanych sytuacji nie zostaną pozbawieni najpotrzebniejszego w domu sprzętu RTV/AGD?

Ubezpieczenie „MultiGwarancja” zapewni ochronę niezbędnych dla Państwa urządzeń.

Ten wyjątkowy program umożliwia:

  • naprawę uszkodzonego urządzenia RTV/AGD na koszt ubezpieczyciela lub zastąpienia go nowym o takich samych lub podobnych parametrach,
  • objęcie ochroną nawet 11 sprzętów RTV/AGD, które Państwo posiadają w swoim domu,
  • wybór z 4 wariantów ubezpieczenia, w zależności od liczby ubezpieczanych urządzeń,
  • ochronę już od 22 złotych miesięcznie; opłaty pobierane będą automatycznie z dostępnego limitu karty kredytowej wydanej przez Sygma Bank.

 

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć składając wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia podczas rozmowy telefonicznej z naszym Konsultantem i opłacając pierwszą składkę a także w dowolnym Punkcie Kredytowym Praktiker, OBI, lub w Placówce Sygma Banku.

Szczegółowe informacje odnośnie ubezpieczenia znajdą Państwo w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na www.sygmabank.pl/wazne-dokumenty.

 

 

 

Zamów bezpłatną rozmowę
Proszę, uzupełnij imię i nazwisko
Proszę zaznacz, czy jesteś klientem banku
Proszę, podaj poprawny numer telefonu
Proszę, podaj poprawny adres email
Wybierz porę kontaktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sygma Bank Polska S.A.
Pełna treść klauzuli.
Proszę, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
801 100 600*
22 201 37 00*
* opłata wg stawek operatora

Kontakt Online

 
Klikając na opcję "Wejdź" opuszczasz stronę internetową Sygma Bank Polska S.A. i przechodzisz na stronę internetową Laser Insurance Polska sp. z o.o. będącą multiagentem ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Wejdź >