Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że z dniem 3 sierpnia 2015 roku Sygma Banque S.A. Oddział w Polsce został przekształcony w licencjonowany bank krajowy Sygma Bank Polska S.A.
W związku z przekształceniem administratorem danych osobowych Klientów Oddziału jest Sygma Bank Polska S.A. z siedzibą przy ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa.

Czytaj więcej
Realizując obowiązek wynikający z art. 24 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U.2014.1182 z późn. zm.) Bank jest zobowiązany do przekazania informacji o osobie administratora danych również w sytuacji gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie art. 74 ust. 2 pkt 4 Ustawy  o rachunkowości z dnia 29 września 1994r. (j.t. Dz. U. z 2013 poz. 330 z póź. zm.) wyłącznie w celach księgowych, po rozwiązaniu umowy kredytowej. Dowody księgowe  oraz zapisy w systemach informatycznych dotyczące kredytów przechowuje się przez okres 5 lat od początku roku następującego po roku obrotowym, w którym operacje zostały zakończone, spłacone, rozliczone lub przedawnione. Podstawą do takiego przetwarzania danych jest bezpośrednio przepis obowiązującego prawa, a osoba której dane dotyczą dysponuje prawem dostępu do tych danych oraz ich poprawiania. Po upływie  terminu wskazanego powyżej, Bank usuwa dane utrwalone w  systemie informatycznym oraz dowodach księgowych.

 

 
  • Karty
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty ratalne
  • Ubezpieczenia
  • Program Sygma Bonus
Kredyt ratalny

 Wybierz kredyt w Sygma Bank!

 
Kredyt ratalny w Sygma Bank jest idealnym rozwiązaniem dla osób,
które zamiast jednorazowo finansować swoje zakupy, wolą spłacać
niższe kwoty w dłuższym okresie

Brakuje Ci gotówki? 

Sygma Bank pomoże Ci sfinansować Twoje wymarzone zakupy w jednym ze współpracujących z nami sklepów. 
 
Zobacz, jakie to proste!
  • wniosek kredytowy składasz w wybranym sklepie oznaczonym logo Sygma Bank
  • decyzję kredytową otrzymasz nawet w kilkanaście minut
  • oferujemy jasne i przejrzyste warunki wnioskowania o kredyt ratalny
  • atrakcyjne oprocentowanie dotyczy wybranych opcji kredytowych - aktualna oferta kredytowa dostępna bezpośrednio w sklepie
 
Klikając na opcję "Wejdź" opuszczasz stronę internetową Sygma Bank Polska S.A. i przechodzisz na stronę internetową Laser Insurance Polska sp. z o.o. będącą multiagentem ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Wejdź >