Już wkrótce Sygma Bank Polska S.A. stanie się
częścią Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Zmiana nazwy banku nie wymaga od Państwa żadnego działania. Numery rachunków bankowych, funkcjonowanie kart i numery PIN, loginy i hasła do serwisów elektronicznych nie ulegną zmianie. Zawarte umowy pozostają w mocy bez konieczności sporządzania aneksów. W związku z połączeniem, zmieni się też wygląd i szata graficzna banku, w tym kolorystyka placówek, strony internetowej oraz materiałów informacyjnych. Dotychczasowe numery infolinii również pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że jako jeden bank będziemy w stanie zaoferować Państwu lepiej dopasowaną gamę produktów i w jeszcze większym stopniu odpowiemy na Państwa potrzeby.

 

 
  • Karty
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty ratalne
  • Ubezpieczenia
  • Program Sygma Bonus
Kredyty ratalne
Sygma Bank pomaga w zakupach! W Sygma Bank wiemy, jak ważne jest zaspokajanie bieżących potrzeb i realizacja marzeń bez uszczerbku dla domowego budżetu lub naruszania oszczędności. Kredyt ratalny Sygma Bank jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w prosty i szybki sposób sfinansować swoje zakupy. Przejrzyste warunki ubiegania się o kredyt oraz jego szeroka dostępność w sklepach tradycyjnych i internetowych sprawiły, że z naszej pomocy w zakupach skorzystało już ponad milion Klientów!

Kredyt ratalny Sygma Bank dostępny jest
w dwóch formach:
  • jako odrębna umowa kredytowa, podpisywana każdorazowo podczas kolejnego zakupu oraz
  • jako kredyt w karcie kredytowej w ramach dostępnego limitu kredytowego - umowę podpisujesz tylko raz i cieszysz się z kolejnych zakupów bez zbędnych formalności.
 
Klikając na opcję "Wejdź" opuszczasz stronę internetową Sygma Bank Polska S.A. i przechodzisz na stronę internetową Laser Insurance Polska sp. z o.o. będącą multiagentem ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Wejdź >