• Karty
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty ratalne
 • Ubezpieczenia
Karty kredytowe Sygma Bank to sposób na wygodne i bezpieczne zakupy na przejrzystych zasadach.
 • KARTA PRAKTIKER MASTERCARD

Karta kredytowa Praktiker MasterCard zapewnia szybki dostęp do gotówki, którą możesz wypłacić w ramach dostępnego limitu gotówkowego w każdym bankomacie z logo MasterCard na całym świecie. Jednocześnie karta honorowana jest jako środek płatniczy w milionach sklepów i punktów handlowo-usługowych.

Zamów bezpłatną rozmowę i dowiedz się więcej o tym produkcie

Posiadacze karty kredytowej Praktiker MasterCard mogą korzystać z dostępnych sieci sklepów Praktiker rabatów oraz promocji.

 

 

 • posiada odnawialny limit kredytowy
 • możliwość wypłaty gotówki* poprzez system bankowości elektronicznej Sygma Online, poprzez złożenie dyspozycji telefonicznej pod numerem telefonu 22 256 47 49 ** lub wypłacić ją w każdym bankomacie w Polsce i za granicą oznaczonym logo Mastercard. Więcej o wypłacie gotówki TUTAJ
 • możliwość dokonywania płatności online za zakupy w Internecie
 • brak opłaty za Kartę Główną w pierwszym roku jej użytkowania, a w latach kolejnych tylko 19 PLN rocznie
 • brak opłaty za wydanie pierwszej Karty Głównej
 • okres bezodsetkowy do 51 dni ***
 • stały dostęp do historii transakcji poprzez system bankowości elektronicznej Sygma Online
 • rabaty do 50% za płatność kartą w ramach dostępnego limitu kredytowego w prawie 2500 punktów handlowo-usługowych w programie Sygma Bonus.
 • możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji bezgotówkowych w ramach dostępnego limitu kredytowego, dzięki technologii zbliżeniowej PayPass „Zbliżone zapłacone”. Do kwoty 50 PLN (limity mogą się różnić w zależności od kraju) nie jest wymagane wprowadzenie numeru PIN - to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo – karta zostaje w Twoich rękach. Więcej o technologii TUTAJ

  Punkty, w których można dokonywać płatności zbliżeniowych oznaczone są logo
  Listę punktów świadczących taką usługę znajdziesz TUTAJ

 


 

* w ramach dostępnego limitu gotówkowego
** Koszt połączenia zgodny ze stawką Operatora. KONTAKT
*** Dotyczy transakcji bezgotówkowych, w ramach dostępnego limitu kredytowego, w tym płatności internetowych przy użyciu karty kredytowej Praktiker MasterCard.

W ramach Umowy Kredytu Ratalnego i Umowy o kartę Kredytową lub Umowy o Kartę Kredytową dla całkowitej kwoty Kredytu w Karcie Kredytowej w wysokości 3470 zł spłacanego w 12 równych ratach, w wysokości 326,91 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi: 16,00 %, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 25,91 %, całkowita kwota do zapłaty:  3923 zł, całkowity koszt kredytu: 453 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 97,00 zł rocznie, Ubezpieczeniem BZZK 24,00 zł rocznie, odsetkami w wysokości: 312 zł , oraz roczną opłatą za korzystanie z Karty Głównej w kolejnych latach jej użytkowania 19 zł). 

Powyższe dane, zgodnie z Ustawą z dnia 12 maja 2011r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 r. Nr 126, poz. 715, Nr 165, poz. 984, Nr 201, poz. 1181), podane zostały na podstawie reprezentatywnego przykładu ustalonego z uwzględnieniem następujących założeń: średni okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, całkowita kwota kredytu wynosi: 3470 zł.

Stan na dzień:  25.11.2013 r.

Aktualna stopa odsetek maksymalnych jest równa czterokrotności wysokości aktualnej stopy oprocentowania kredytu lombardowego (kredytu refinansowego udzielanego pod zastaw papierów wartościowych) Narodowego Banku Polskiego. Szczegóły na ten temat dostępne są w dziale 'Stopy procentowe' na stronie www.nbp.pl.

Powrót
Zamów bezpłatną rozmowę
Proszę, uzupełnij imię i nazwisko
Proszę zaznacz, czy jesteś klientem banku
Proszę, podaj poprawny numer telefonu
Proszę, podaj poprawny adres email
Wybierz porę kontaktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sygma Banque Société Anonyme Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie w celu marketingowym oraz promocji produktów oferowanych przez Bank, również na otrzymywanie informacji handlowych pod każdym podanym przeze mnie Bankowi adresem poczty elektronicznej albo numerem telefonu.
Proszę, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
801 100 600*
22 201 37 00*
* opłata wg stawek operatora
Zastrzeżenie karty:
22 489 35 10*

Kontakt Online