• Karty
 • Kredyty gotówkowe
 • Kredyty ratalne
 • Ubezpieczenia
Karty kredytowe Sygma Bank to sposób na wygodne i bezpieczne zakupy na przejrzystych zasadach.
 • KARTA NEONET MASTERCARD

Posiadając kartę kredytową Neonet MasterCard zyskujesz komfort dostępu do pieniędzy 24 godziny na dobę*. Dodatkowo możliwość płatności kartą w ramach dostępnego limitu kredytowego w milionach sklepów i punktów handlowo-usługowych oznaczonych logo MasterCard sprawia, że nie musisz nosić przy sobie gotówki.

Zamów bezpłatną rozmowę i dowiedz się więcej o tym produkcie

Przed posiadaczami kart kredytowej Neonet MasterCard otwiera się świat pełen rabatów w ramach Programu Sygma Bonus oraz wiele innych atrakcyjnych ofert, zarówno w samych sklepach Neonet, jak i w innych punktach sprzedażowych.

 

 

 • posiada odnawialny limit kredytowy

 • dyspozycję wypłaty gotówki** można zlecić poprzez system bankowości elektronicznej Sygma Online, przez złożenie dyspozycji telefonicznej w Dziale Call Center pod numerem telefonu: 22  256 47 49*** bądź wypłacić ją w każdym bankomacie w Polsce i za granicą oznaczonym logo MasterCard. Więcej o wypłacie gotówki TUTAJ

 • możliwość dokonywania płatności online za zakupy w Internecie

 • brak opłaty za Kartę Główną w pierwszych sześciu miesiącach użytkowania

 • brak opłaty za wydanie pierwszej Karty Głównej

 • okres bezodsetkowy do 50 dni****

 • stały dostęp do historii transakcji wykonanych kartą dzięki systemowi bankowości elektronicznej Sygma Online

 • rabaty do 50% za płatności dokonywane kartą w ramach dostępnego limitu kredytowego w prawie 2500 punktów handlowo-usługowych w ramach Programu Rabatowego Sygma Bonus

 • możliwość dokonywania błyskawicznych transakcji bezgotówkowych w ramach dostępnego limitu kredytowego, dzięki technologii zbliżeniowej PayPass „Zbliżone zapłacone”. Do kwoty 50 PLN (limity mogą się różnić w zależności od kraju) nie jest wymagane wprowadzenie numeru PIN - to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo – karta zostaje w Twoich rękach. Więcej o technologii TUTAJ

  Punkty, w których można dokonywać płatności zbliżeniowych oznaczone są logo
  Listę punktów świadczących taką usługę znajdziesz TUTAJ

 


 

* w ramach dostępnego limitu kredytowego i gotówkowego

** w ramach dostępnego limitu gotówkowego

*** Koszt połączenia zgodny ze stawką Operatora. KONTAKT

 

**** Dotyczy transakcji bezgotówkowych, w ramach dostępnego limitu kredytowego, w tym płatności internetowych przy użyciu karty kredytowej Neonet MasterCard®.

 

W ramach Umowy o Kredyt oraz Limit i Kartę MasterCard lub Umowy Kredytu Ratalnego i Umowy o kartę Kredytową dla całkowitej kwoty Kredytu w Karcie Kredytowej w wysokości 3711 zł spłacanego w 12 równych ratach, w wysokości 356,32 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi: 16,00 %, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 30,61 %, całkowita kwota do zapłaty:  4276 zł, całkowity koszt kredytu: 565,00 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 144 zł rocznie, Komfort Plus 36,00 zł rocznie, odsetkami w wysokości: 337 zł, oraz roczną opłatą za korzystanie z Karty Głównej w kolejnych latach jej użytkowania 48,00 zł). 

Powyższe dane, zgodnie z Ustawą z dnia 12 maja 2011r. o kredycie konsumenckim (Dz. U. z 2011 r. Nr 126, poz. 715, Nr 165, poz. 984, Nr 201, poz. 1181), podane zostały na podstawie reprezentatywnego przykładu ustalonego z uwzględnieniem następujących założeń: średni okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, całkowita kwota kredytu wynosi: 3711 zł.

Stan na dzień:  25.11.2013 r.

Aktualna stopa odsetek maksymalnych jest równa czterokrotności wysokości aktualnej stopy oprocentowania kredytu lombardowego (kredytu refinansowego udzielanego pod zastaw papierów wartościowych) Narodowego Banku Polskiego. Szczegóły na ten temat dostępne są w dziale 'Stopy procentowe' na stronie www.nbp.pl.

Powrót
Zamów bezpłatną rozmowę
Proszę, uzupełnij imię i nazwisko
Proszę zaznacz, czy jesteś klientem banku
Proszę, podaj poprawny numer telefonu
Proszę, podaj poprawny adres email
Wybierz porę kontaktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sygma Banque Société Anonyme Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie w celu marketingowym oraz promocji produktów oferowanych przez Bank, również na otrzymywanie informacji handlowych pod każdym podanym przeze mnie Bankowi adresem poczty elektronicznej albo numerem telefonu.
Proszę, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
801 100 600*
22 201 37 00*
* opłata wg stawek operatora
Zastrzeżenie karty:
22 489 35 10*

Kontakt Online