Już wkrótce Sygma Bank Polska S.A. stanie się
częścią Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Zmiana nazwy banku nie wymaga od Państwa żadnego działania. Numery rachunków bankowych, funkcjonowanie kart i numery PIN, loginy i hasła do serwisów elektronicznych nie ulegną zmianie. Zawarte umowy pozostają w mocy bez konieczności sporządzania aneksów. W związku z połączeniem, zmieni się też wygląd i szata graficzna banku, w tym kolorystyka placówek, strony internetowej oraz materiałów informacyjnych. Dotychczasowe numery infolinii również pozostają bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że jako jeden bank będziemy w stanie zaoferować Państwu lepiej dopasowaną gamę produktów i w jeszcze większym stopniu odpowiemy na Państwa potrzeby.

 

 
  • Karty
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty ratalne
  • Ubezpieczenia
  • Program Sygma Bonus
robot sygma

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Czytaj więcej

Szybko i łatwo odszukasz współpracujące sklepy

Znajdź sklep
Aktualności
20-05-2013|Sygma Bank otwiera kolejną placówkę - bądź bliżej nas i kupuj z Sygmą!

Już jest! Druga placówka Sygma Banku została otwarta dzisiaj w Kielcach. Sygma Bank realizuje swoją strategię zakładającą obecność bliżej klientów, zwłaszcza w miastach o dużym potencjale.

Wszystkich klientów zapraszamy do odwiedzin: Sygma Bank, Kielce, ul. Sienkiewicza 37.

Więcej informacji na temat placówek znajduje się w sekcji "Placówki, a już wkrótce kolejne otwarcia. Nowe placówki Sygma Banku można będzie znaleźć w południowej Polsce. O wszystkim można będzie dowiedzieć się więcej z naszej strony internetowej.

 
Klikając na opcję "Wejdź" opuszczasz stronę internetową Sygma Bank Polska S.A. i przechodzisz na stronę internetową Laser Insurance Polska sp. z o.o. będącą multiagentem ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Wejdź >