• Karty
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty ratalne
  • Ubezpieczenia
  • Program Sygma Bonus
robot sygma

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Czytaj więcej

Szybko i łatwo odszukasz współpracujące sklepy

Znajdź sklep
Aktualności
14-06-2011|Komunikat dla użytkowników systemu e.cetelem.pl

Uprzejmie informujemy, iż już wkrótce rusza nowy system bankowości elektronicznej – Sygma OnLine. W związku z tym w miesiącu czerwcu dla użytkowników e.cetelem.pl wyciągi będą dostępne w dniu 29 czerwca br. Ponadto informujemy, iż w dniach od 24 czerwca od godziny 16:00 do 29 czerwca br. do godziny 00:00 system e.cetelem nie będzie dostępny.

Uprzejmie informujemy, iż już wkrótce rusza nowy system bankowości elektronicznej – Sygma OnLine.

W związku z tym w miesiącu czerwcu dla użytkowników e.cetelem.pl wyciągi będą dostępne w dniu 29 czerwca br

Ponadto informujemy, iż w dniach od 24 czerwca od godziny 16:00 do 29 czerwca br. do godziny 00:00 system e.cetelem nie będzie dostępny.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem po Sygma OnLine, zobacz demo systemu

Od 29 czerwca br. wszyscy dotychczasowi użytkownicy systemu e.cetelem będą mogli korzystać wyłącznie z Sygma OnLine, zachowując dotychczasowy identyfikator  oraz hasło. Jednocześnie wszystkich klientów korzystających dotychczas z systemu e.cetelem zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów 801 801 804 oraz 22 511 87 41.

Do Państwa dyspozycji jest również adres e-mail: klienci@sygmabank.pl.  
 
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, wprowadzane zmiany podyktowane są chęcią dostarczenia naszym Klientom coraz lepszych rozwiązań do zarządzania swoimi produktami kredytowymi.  

 
Klikając na opcję "Wejdź" opuszczasz stronę internetową Sygma Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i przechodzisz na stronę internetową Laser Insurance Polska sp. z o.o. będącą multiagentem ubezpieczeniowym nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 roku o pośrednictwie ubezpieczeniowym.
Wejdź >